משלוח חינם להזמנות החל מ 299 ₪

סגנונות לבוש

לעולם האופנה יש סגנונות לבוש רבים להציע לנו הרוכשים, היום נדבר על מספר סגנונות לבוש שיש לגברים וניתן לכם טעימה קטנה מפרטי הלבוש שיש לאופנת קינג להציע לנו. 

נתחיל מפריט הלבוש ה"חרוש" ביותר - ג'ינס

ג'ינסים לגברים

אחד הפריטים הנמכרים ביותר כיום בחנויות הבגדים השונות הוא הגי'נס. קצת על הג'ינס:

במקור בעבר הג'ינס היה מוגדר כבגד עבודה, אך עם השנים הפך להיות בגד נורא פופולרי ברחבי העולם במיוחד אצל צעירים וקיים בכל מיני גזרות שונות, שפשופים שונים ובצבעים שונים. 

אז מה בעצם מיחד את הג'ינסים של אופנת קינג משאר החברות?

אנחנו תומכים בכלכלה ישראלית, ולכן רוב הג'ינסים שלנו מיוצרים בארץ ולא רק מיובאים מחו"ל, בנוסף לזה תוכלו למצוא אצלנו ג'ינסים בכל המידות, כולל מידות גדולות והאיכות של הג'ינס תישאר גבוהה ללא קשר למידה ובמחיר עלות נוח לכל כיס. אז למה אתם מחכים? לכו לקולקציית הג'ינסים שלנו ותמצאו את הג'ינס המתאים לכם.

 

הבגד הבא שנדבר עליו הוא: מכנס עבודה

מכנס עבודה לגברים

כמו שציינו קודם, בעבר הג'ינס היה מוגדר כמכנס עבודה, אך כיום ישנם את מכנסי העבודה הללו (כמו שניתן לראות בתמונה).

אז מה זה בעצם מכנסי עבודה ולמה אני צריך אותם?

לעיתים מטרתם העיקרי של מכנסי העבודה היא לעזור לנוע לבצע את המטלות הכרוכות בעבודה תוך כדי שמירה על בטיחות ונוחות של המכנס, ישנם מקומות עבודה שבגדי עבודה הם חלק מדרישת התפקיד על מנת לשמור על בטיחות העובדים.

מכנסי העבודה עוזרים לעובד להנות מנוחות מקסימלית בזמן עבודתו, למשל לצלם יהיה מכנס עבודה עם כיסים רבים בהתאם לדרישות עבודתו ועל מנת לעזור לייעל את עבודתו.

גם כאן אופנת קינג דואגת לעזור לכל האנשים כולל למידות גדולות למצוא את המכנס עבודה המתאים להם ולהנות ממנו. 

 

פריט הלבוש הבא שנדון עליו יהיה מכנסי אלגנט:

מכנס אלגנט לגבר

מכנסי האלגנט כיום משמשים לרוב לאירועים מיוחדים כמו חתונות, בר מצוות או מסעדות מפוארות, בנוסף לזה ישנם אנשים שהולכים ביומיום עם מכנסי אלגנט/ ספורט אלגנט לעבודתם, מפני שכך נהוג במשרות מסויימות.

מכנסי האלגנט נראים רשמיים יותר ממכנסי הג'ינס, ובדרך כלל לובשים אותם בכך שמכניסים את החולצה המכופתרת לתוך המכנס ושמים חגורה מתאימה מה שלוקח את המראה האלגנטי שלב אחד קדימה ולרוב מוסיפים ללבוש זה גם נעל אלגנט.

גם פה לאופנת קינג יש להציע מגוון מידות רחב מאוד ומכנסי אלגנט באיכות גבוהה מאוד ובמחיר טוב מאוד. 

 

פריט הלבוש הבא שנדבר עליו יתקשר לנו למכנסי האלגנט ויהיה : חולצות מכופתרות

חולצות מכופתרות נחשב גם כן כפריט לבוש אלגנטי, ונלבש לרוב באירועים, בטקסים מיוחדים או במסעדות יקרות. כמו שציינו קודם החולצה המכופתרת הולכת טוב בדרך כלל עם שילוב של מכנס אלגנט וחגורה ולעיתים מוכנסת לתוך המכניים על מנת לשפר את הלוק.

ישנם כמה סוגים של חולצות מכופתרות אם זה באורך שלהן (קצר או ארוך) ואם זה בסוג הבד שלהן. אצלנו באופנת קינג קיימים חולצות מכופתרות מסוג בד ג'ינס שהולך טוב עם ג'ינס מעוצב, מכנס ספורט אלגנט או מכנס אלגנט בצורה יפה מאוד. 

גם פה באופנת קינג דואגים גם למידות הגדולות ויש לנו במלאי חולצות מכופתרות שמתאימות כמעט לכל המידות.

כפי שניתן לראות ישנם סגנונות רבים שמתאימים לכל אירוע כזה או אחר שעלול לצוץ לנו ונשאר לנו רק לבחור איזה מהסגנון הכי מתאים לנו לאירוע המתבקש וכמובן להנות מאיכות המוצר הגבוהה שיש לאופנת קינג להציע, על מנת ללבוש את המכנס האלגנט, את הג'ינס, מכנס העבודה והחולצה המכופתרת ולהנות מנוחות מקסימאלית.