משלוח חינם להזמנות החל מ 299 ₪

מכנסי דגמ"ח

כמה עובדות מעניינות:

מכנסי דגמ"ח מכנסי קרגו או מכנסי לחימה הם מכנסיים בגזרה רפויה המתאימים יותר לעבודות בחוץ, עבודה פיזית ועבודה בחוץ בשל נוחותם ומאופיינות בשל הכיסים הגדולים שלהן. 

הכיסים שלהם בדרך כלל נסגרים על ידי כפתור, מגנט או צמדן.

המכנסיים חדרו לאופנה בשנות ה-90.

במכנסי דגמ"ח השתמשו לראשונה בצבא הבריטי ב-1938. הכיסים הגדולים במכנסי הדגמ"ח שימשו את הצבא הבריטי בכך ששמרו על מפות ופריטים אחרים נחוצים לחייל. מכנסי דגמ"ח בדרך כלל נתפרים מכותנה אך גם מבד ג'ינס .

 

דוגמא למכנס דגמ"ח ג'ינס ניתן לראות באתר שלנו אופנת קינג בתוך קטגוריית מכנסי דגמ"ח וניתן למצוא שם גם דוגמא של מכנסי דגמ"ח מכותנה אנו מייצרים גם וגם.
הדבר שאנו הכי אוהבים במכנסי הדגמ"ח זה הנוחות לעבוד איתם, העובדים שלנו בעצמם משתמשים במכנסי דגמ"ח ביומיום, מפני שהם גם נראים טוב ויש דגמים מספיק אלגנטיים שניתן לשים למהלך העבודה מבלי לוותר על לבוש הולם כמו למשל הדוגמא הזאת למכנסי דגמ"ח, ובנוסף לכך אי אפשר שלא להזכיר שוב את נוחות העבודה עם המכנסי דגמ"ח וכמות הפריטים הרלוונטיים שניתן לשים בכיסים מבלי להרגיש אותם או את אי נוחותם במהלך העבודה.

כיום ישנם גם ג'ינסים לגברים מסוג דגמ"ח שבעצם מיוצרים מבד ג'ינס, אך עם כמות הכיסים המרווח בין הג'ינס לגוף והנוחות כמו דגמ"ח. 

לסיכום

אנו באופנת קינג חנות לבגדי גברים ממליצים לכל אדם שעובד עבודה פיזית/ עבודה בתנאים פחות נוחים או סתם מעוניין בלבוש הולם מבלי לוותר על הנוחות שלו בזמן הלבישה להעיף מבט בקטגוריה שלנו של מכנסי דגמ"ח ולבחור את הדגמ"ח המתאים לו.