משלוח חינם להזמנות החל מ 299 ₪

טיפים ללבוש לגברים

טיפים לסטייל לגברים :
 ריכזתי פוסט על נוסחאות שכבות בגדים שתוכל להסתכל כאן. הוא מתמקד בריבוד לחורף, אך ניתן להשתמש בו גם לכל עונות השנה.אם היינו צריכים לבחור פריט כדי לייצג את האדון המחוספס, זו הייתה חייבת להיות חולצה משובצת. הזמן שהוא נחשף לאלמנטים אומר שהוא זקוק לכמה שכבות הגנה שהוא יכול לעבור. אם כבר מדברים על משובץ, זה הזמן המושלם לפוצץ אותו.נראה שזה יודע הרבה על סגנון טוב, או לפחות אתה רוצה להירשם לכיתת אמן בסגנון טוב. להיראות חד כמו 99% מהבחורים האחרים זה קל, אבל דורש לדעת ולעשות את הדברים הקטנים.משלמים למוכרים כדי למכור לכם דברים, בין אם הם נראים טוב ובין אם לא. להחזיק שעון שתוכלו לענוד עם חליפת עסקים טובה. קח חבר שיוכל לומר לך בדיוק מה יושב עליך טוב ובאמת מחמיא לך ומה לא, ורוצו לחנות הבגדים למצוא את הלבוש המושלם למאורע.
בלוגים רבים של אופנה וערוצי יוטיוב מטיפים להימנע ממגמות, אבל אני לא חושב שזו הדרך לחיות. מגמות קיימות בכל תחומי חיינו. 
השלם את התלבושת שלך, שלב את החליפה או החולצה שלך עם נעליים מלוטשות ועניבה צרה אם תרצה. תוכלו גם להוסיף מעט כשרון וסגנון אישי עם כל אביזר שתבחרו. להיות רשמי למחצה יכול להיות קשה, אבל יש קוד לבוש לנווט.
אתה לא צריך ללבוש את אותו סגנון ישן שאתה לובש לעבודה. התאמות מעוצבות כאלה ועיצובים בהזמנה אישית הם אופציה נהדרת. חליפת הקוקטיילים שלך צריכה להיות בעלת תחושה מודרנית, מושלמת למשך הלילה. זה צריך להיות צבע כהה עם ברק אלגנטי על הבד.
זוג גרביים בלתי נראים של דרבי יכולים לרענן את המראה ולהוסיף קצת יותר פרטים. .
כל מה שברשימה זו הוא אופציונלי, אך לא הכל אופציונלי.
עניבה שחורה היא סגנון לבוש רשמי המתאים לאירועי ערב מתוחכמים. קוד הלבוש קובע כי גברים חייבים ללבוש חולצה מכופתרת ולעיתים גם בלייזר או ג'קט מתאים ועניבה אם תרצה. כמו בבגדי קוקטיילים, עדיף להיצמד לאביזרים הקלאסיים ולקוד הלבוש.
על מנת לשלוט בסגנון הג'נטלמן החזק,ניתן למצוא בגדים מתאימים לאירועים המיוחדים גם מבלי לפשוט את הרגל לאחר הקנייה, ניתן למצוא חולצות מכופתרות, חגורות עור ומכנסי אלגנט במחירים נוחים ולא פחות איכותיים על ידי קנייה בחנות בגדים הנכונה, למשל אצלנו באופנת קינג.
צור תלבושת המשלבת נוחות עם סגנון עכשווי. נסו להשקיע בפריטים קלאסיים שלעולם לא יוצאים מהאופנה, כמו מכנסי ג'ינס, חגורות, מכנסי דגמח, חולצות טריקו ווסטים מעוצבים. דאגו להיצמד לצבעים הבסיסיים בכדי שהתיאום ייראה קל. תוכלו גם להוסיף אביזרים והצהרות מהנות למגע אישי, והדבר החשוב ביותר מצאו את החנות בגדים שתביא לכם את כל המוצרים למקום אחד שלא תצטרכו לחפש ולחפש. אנחנו כבר מצאנו: חנות בגדים אופנת קינג.