משלוח חינם להזמנות החל מ 299 ₪

חנויות בגדים אונליין

חנויות בגדים אונליין:

כיום, כמעט לכל בעל עסק יש חנות אונליין. עם התקדמות הטכנולוגיה עולם העסקים נחשף לעוד אפשרויות רבות לגשת ללקוחות שלהם ואחד מהאפשרויות הנפוצות ביותר היא חנות אונליין.

יש לזה כמה יתרונות:

תחילה, כמות קהל היעד שבעל החנות יכול להיחשף אליו הו עצום. תחשבו על זה שנגיד לבעל חנות בגדים קטנה בפריפריה או באזורים כאלה ואחרים יכול לחשוף את הבגדים שלו לעוד מספר בלתי מוגבל של לקוחות פוטנציאלים והוא לא חייב לעצור בלקוחות מהארץ, הוא יכול אפילו למכור ללקוחות פוטנציאליים מכל העולם.

יתרון נוסף לחנות אינטרנטית הוא שבעל החנות לא צריך להיות נוכח פיזית על מנת לבצע מכירות, הוא יכול להיות בחופשה, להתעסק בעבודה אחרת או אפילו לישון בלילה ובזמן הזה עלולות להיכנס לו מכירות מהחנות האינטרנטית שלו. כל שעליו לעשות זה לשלוח את המוצרים ללקוח המיועד.

יתרון נוסף הוא העלות הנמוכה. כאשר יש עסק פיזי צריך לשלם על שכירות המקום, חשמל , מים , ארנונה וכדומה , לעומת זאת כאשר אתה בעל חנות אינטרנטית ההוצאות היחידות שיש זה על המשלוחים ותשלום סמלי לתפעול החנות ופרסום במידה ומשתמש.

אז אם חשבתם פעם על לפתוח חנות אינטרנטית לחנות או לעסק קטן שבניתם , זה הזמן להפסיק לחשוב ולהתחיל לפעול, מפני שזה לא כזה מסובך והתמורה של זה היא מאוד גדולה.

מה היתרונות של הלקוחות? מה הם מרוויחים מזה?

דבר ראשון הלקוחות מרוויחים את הזמן הפנוי שלהם. הרבה אנשים לא אוהבים ללכת לקניונים או לעבור חנות חנות בחיפוש המוצר שהם רוצים, מפני שזה גוזל להם הרבה מהזמן הפנוי שלהם, לעיתים הם פשוט לא יכולים להתאים את הזמן שלהם לזה והם צריכים לקבוע יום מראש וללכת במיוחד. אז תחשבו כמה זה נוח שפתאום יש להם 10 דקות 20 דקות פנויות בסוף היום או במהלך ארוחת הצהריים בעבודה והם פשוט מחפשים בעת ביצוע פעולה אחרת ולא צריכים להקדיש לזה זמן מיוחד, ובנוסף לזה הכל נמצא במקום אחד במסך מול העיניים שלהם כל המידות הקיימות כל הצבעים והסוגים והם לא צריכים עזרה מאפאחד שיבדוק להם אולי יש מאחורה במחסן את הג'ינס, המכנס ספורט אלגנט המכנס דגמח שהם רוצים או החולצה המכופתרת, הנוחות במציאת הבגדים נהיית קלה הרבה יותר וחוסכת הרבה מאוד זמן.

לעיתים קרובות גם הלקוח יכול להכיר חנויות חדשות שהוא לא היה מכיר אם הוא היה הולך לקניון הקבוע שלו או למתחם הקניות הקבוע שלו וככה גם החשיפה של בעל החנות אל קהל היעד גדלה וגם האפשרות של הלקוח להכיר סגנון אחר נפתחת.

יתרון נוסף הוא חיסכון של כל "כאב הראש" שכרוך בקניות, זה מתחיל עם להיתקע בפקקים לכיוון מתחם הקניות, משם לחיפוש החנייה ולאחר מכן להמתנה הבלתי נגמרת בתורים בקופות, במקום כל זה ניתן פשוט להתחבר מכל מקום ולהזמין במספר דקות מעוטות את אותו הפריט באותו המחיר ולעיתים במחיר זול יותר בגלל איזה הנחה שיש באתר או בעזרת קוד קופון.

האם מסובך לקנות דרך חנות בגדים אונליין?

ישנם הרבה אנשים שטוענים כי הם לא קונים דרך האינטרנט, מכיוון שהם לא יודעים את סוג הבד של המוצר או הם לא יודעים את מידת החולצה/ המכנס שיהיה עליהם והם פשוט לא סומכים על זה. אז האמת שזה די פשוט. כיום, כמעט בכל חנות בגדים אונליין של ביגוד ניתן למצוא את כל מה שאתם צריכים על מנת לקבל בדיוק את המידה והבגד שרציתם. רוב האתרים לחנויות בגדים מעלים טבלת מידות שבה תוכלו בעזרת סרט מדידה לדעת בדיוק איזה מידה אתם צריכים להזמין בעזרת מדידת היקפים פשוטה של הגוף שלכם, ואם זה לא מספיק מה שחלק מהאתרים מוסיפים ואת זה גם אנחנו הוספנו זה שליד כל דוגמן שלובש את הבגד שאתם מסתכלים עליו מפורטים מידות הדוגמן, בהם תוכלו לראות את גובה הדוגמן ומידת הבגד שהוא לבד, למשל אם הדוגמן 1.81 והוא לבש ג'ינס במידה 42 , אתם גם רואים את מבנה הגוף של הדוגמן אם הוא דומה למבנה שלכם, גם יש לכם את הגובה שלו וגם את טבלת וסרט המדידה שלכם שיעזור לכם לדעת בדיוק מה המידה שלכם, כלומר יש לכם כל מה שצריך על מנת להיות בטוחים בהזמנה שלכם שהזמנתם את המידה הנכונה עבורכם.

עוד דבר שהוא נורא פשוט ומקל זה שלאחר שבדקתם את פריט הלבוש שלכם והגעתם לעגלת הקניות נשאר לכם רק להזין את מספר כרטיס האשראי שלכם ולבחור בשיטת המשלוח הרצויה, במידה ואתם רוצים להנות ממשלוח עם שליח עד הבית יש רק לבחור באפשרות הזו והשליח יגיע אליכם בהתאם לזמני המשלוח באתר. יש לכם גם כמעט תמיד אפשרות להגיע ולקחת את המוצר בעצמכם מהחנות במידה ואתם מעדיפים את האופציה הזו.

לסיכום

לסיכום, אני חושב שחנויות בגדים אונליין הן בעלות יתרון גם ליצרן וגם לצרכן, כולם מרוויחים מזה היצרן מרוויח לקוחות ומרחיב את העסק שלו והלקוחות מרוויחים נוחות וחווית קנייה אחרת ושונה מחוויית הקנייה הרגילה. כל מה שנשאר לכם הוא להחליט האם להתחיל לרכוש מוצרים דרך האתרים האינטרנטיים או במידה ואתם בעלי עסק האם הגיע הזמן שלכם להצטרף לרוב העסקים בארץ ובעולם ולפתוח עסק משלכם.