משלוח חינם להזמנות החל מ 299 ₪

חגורות

חגורה היא רצועה שעשויה מעור או אריג עבה שמטרתה היא להצמיד את המכנסיים למותן של האדם הלובש אותם, בעצם לשמור על המכנס להיות יותר הדוק על הלובש או להצמדת שמלה או חצאית למותן של האישה, נוסף על כך היא נחשבת כפריט לבוש לכל דבר והיא מוסיפה להשלמת הלוק במקרים רבים.
בקצה אחד של החגורה מחובת אבזם ובקצה השני שלו, גוף החגורה בעצם מחורים מספר חורים שאליהם משחילים את הלשונית של האבזם על מנת שהיא תיתפס ולא תפתח, לעיתים שמיד צמדן במקום החורים והאבזם.
השימוש בחגורות החל משנות ה-20 של המאה ה- 20 והיה יותר שכיח דווקא אצל גברים למרות שישנם דוגמאות רבות של שימוש על ידי נשים. כיום ניתן לראות אנשים רבים שחוגרים חגורות בעיקר בלבוש רשמי או כחלק מהמדים שלהם כמו צבא ומשטרה.
ישנם סוגים רבים של חגורות והשכיחות יותר הן חגורות העור שניתן למצוא אותן אצלנו באופנת קינג ובסגנונות שונות אשר מתאימות לכל מאורע.
כיום, יש לחגורה יותר משמעות מאשר בעבר והיא מסמלת גם אירועים מסויימים, למשל ישנם חגורות אלגנטיות יותר כמו אחת החגורות עור שמתאימות יותר לאירועים חגיגיים כמו חתונות, בר מצוות או ללבוש אלגנטי שניתן לשלב אותה עם מכנס אלגנט, חליפה, מכנס ספורט אלגנט כמו למשל המכנס הזה או המכנס הזה ולרוב משלבים אותם עם חולצה מכופתרת כמו למשל החולצה המכופתרת הזו או החולצה המכופתרת הזו, נהוג להכניס את החולצה המכופתרת לתוך המכנסיים כאשר לובשים חגורה כזו, חגורות אלה הן חגורות אשר מושכות יותר את העין ומראות אלגנטיות ופחות "פשטות", חגורות אלו נהוג לשים בתוך המכנסיים על מנת להבליט אותן החוצה.
ישנן חגורות אשר מתאימות יותר ללבוש יומיומי שמטרתן העיקרי הוא להחזיק את המכנס צמוד למותן הלובש ולא בהכרח רואים אותן במקרים בהם לא שמים את החולצה בתוך המכנסיים כמו החגורה הזו שלנו של אופנת קינג.
לסיכום חגורות נהיו הרבה יותר מאשר רק להחזיק את המכנס צמוד למותן הלובש אלא הן מסמלות משהו כלפי חוץ, מבט קטן אחד לחגורה מספיק כדי להסביר את סגנון הלבוש של האדם הלובש אותן ואת רמת הרצינות שלו.
אתם מוזמנים לדפדף באתר האינטרנט שלנו אופנת קינג ולהנות מחווית קנייה נוחה, מחירים טובים ולהנות ממגוון בגדי הגברים שלנו באיכות הגבוהה ביותר.