משלוח חינם להזמנות החל מ 299 ₪

ג'ינסים לגברים וטיפים

ג'ינסים לגברים : נוחות או נראות?

הדברים החשובים ביותר לגברים זה נראות הג'ינסים אותם הם לובשים והנוחות שלהם, לעיתים בג'ינסים מסוימים אנו נדרשים לוותר על אחד מהם בתנאי והשני שווה את זה.

כמה פעמים קרה לכם שמדדתם ג'ינס בחנות בגדים ונורא אהבתם את מה שלבשתם, את איך שהוא נראה עליכם, את הצבע המיוחד, הקרע במקום המתאים ובעצם מבחינת נראות הוא בול הטעם שלכם, אבל אתם בהתלבטות, לא הכל מושלם כי אתם לא בטוחים אם הוא נוח לכם, אתם רוצים להאמין שככה הג'ינס אמור להיות וזאת הגזרה אבל אתם יודעים שהוא לא נוח כמו שהייתם רוצים שהוא יהיה ואז אתם מתחילים לחשוב האם כדאי לכם לקחת את הג'ינס שנראה בול כמו שאתם רוצים, קלעו בול לטעם שלכם, אבל לוותר על הנוחות? זה שווה את זה?

לעיתים אתם הולכים עם חבר/ה ומתייעצים איתם למרות שלא באמת משנה לכם מה הם יגידו כי כי התשובה לשאלה הזאת כבר ידועה לכם מראש ואתם רק רוצים חוות דעת אם הוא חושב כמוכם, בין אם זה לקחת את הג'ינס או לא לקחת את הג'ינס.

במקרים רבים (אצלי לפחות) אני כן אקח את הג'ינס ופשוט אגיד לעצמי שהוא יהיה לאירועים מיוחדים, אבל היי אולי זה רק אני...

לעיתים גם קורה מצב שאתם לא החלטיים לגבי הג'ינס שיושב על הבובת ראווה ואתם מחליטים לנסות ובאותו הרגע שאתם לובשים אותו אתם אומרים לעצמכם תודה שעשיתי את הבדיקה הזאת, כי הנוחות שלו בעצם מעלה את הרצון שלכם לרכוש אותו כי אין דבר יותר כיפי מללכת עם ג'ינס שנוח לך.

הגענו למצב השלישי שהוא מצב שבו הג'ינס גם לטעמכם מבחינת מראה וגם יושב בול כמו שאתם אוהבים ואז הבחירה פשוטה, מהתא מדידה ישר לעמדת תשלום (במידה והמחיר שווב את זה) כי אם המחיר גבוהה מגיע איתו שוב ההיסוס האם זה שווה את זה או לא ואז זה כבר תלוי בכם...

איך לדעת האם הג'ינס מתאים לי בחנות בגדים אינטרנטית?

אז לאחר שחשבנו והצגנו את כל האפשרויות בנוגע לרכישת ג'ינס והאם הוא מתאים לכם או לא מגיעה השאלה הבאה: אם אני גולש בחנות אינטרנטית של בגדים איך אני יודע אם הג'ינס ישב עליי טוב, יהיה לטעמי או בכלל יהיה במידה שלי?

אז לשאלות האלו יש פתרונות ותשובות רבות , למשל ברוב האתרים מביאים לכם כמה שיותר מידע על מנת להקל עליכם בבחירת הבגדים כמה שניתן, כדי שתוכלו להיות קרובים כמה שאפשר לבחירה הנכונה בשבילכם, למשל אצלנו באופנת קינג הוספנו תחת כל בגד את מידות הדוגמן שמדגמן את הבגד, את הגובה שלו והמידה שהוא לובש כדי שתוכלו לדעת פחות או יותר איך אתם ביחס אליו ואיך אתם אוהבים שהג'ינס או המכנס האלגנטי שאתם בוחרים יושב עליכם ביחד אליו, נוסף על כך הוספנו טבלה הנקראת size guide שתיתן לכם את המידות של הבגדים שלנו בהתאם להיקף גוף שלכם וככה תוכלו למדוד את עצמכם כדי לדעת איזה מידה הכי תתאים לכם, ובמידה וכל זה לא מספיק ניתן לשלוח הודעה או מספר טלפון למספר המצויין באתר, במקרים מיוחדים שבהם קיבלתם את הבגדים, אך בכל זאת לאחר כל הבדיקות והבירורים איכשהו עדיין לא קלעתם למידתכם כמעט בכל האתרים ניתן ללכת לחנות פיזית, לדבר עם המוכר ויחליפו לכם את הג'ינס, החולצה המכופתרת או מה שהזמתם מבלי לעשות בעיות, אך זה כרוך בזמן מסויים שצויין מראש בכל אתר, למשל אם משלוח של בגדים הגיע אליכם ונזכרתם אחרי חודשיים שאתם רוצים להחליף את המידה או לא מרוצים מהבגד כנראה שלא יחליפו לכם.. צריך להיות ערניים ולבדוק את זמני ההחזרים וליצור קשר עם החנות במידת הצורך, הרי בסופו של דבר כל החנויות בגדים ירצו שהלקוחות שלהם יהיו מרוצים כמה שניתן מהשירות ומהביגוד שהם מספקים, על מנת שיהיו להם לקוחות חוזרים והמלצות לחברים, משפחה וכ'ו.

רוצים להיות מיוחדים מהשאר? הנה כמה טיפים איך למצוא את הפריטים שאין לכולם:

כמה פעמים קרה לכם שהלכתם בקניון, ברחוב או בכל מקום אחר עם חולצה מכופתרת, ג'ינס או כל פריט כזה או אחר וראיתם בנאדם אחד או יותר עם אותו הבגד? ישנם אנשים שלא מיחסים לזה יותר מידי חשיבות, אך ישנם אנשים שרוצים להיות מיוחדים, שהבגד והפריט לבוש שהם שמים יהיה יחודי ולא "חרוש" בחברה שלכל אדם שני יש אותו.

לכן, על מנת למצוא את הבגדים ה"מיוחדים" שאין לכולם, ושהם לא פחות יפים מבגדים ה "חרושים" כמובן ישנם כמה דרכים לעשות זאת.

למשל הדרך הקלה ביותר היא ללכת לגוגל ולחפש פשוט את המילים "חנות בגדים" או "בגדי גברים" או אפילו אם יש לכם משהו ספציפי שאתם מחפשים כמו "מכנס ספורט אלגנט בצבע כחול" למשל, ופשוט לאחר מכן לא להיכנס בהכרח לרשתות המוכרות שבדרך כלל נכנסים אליהם אלא פשוט להיכנס ולהתרשם דווקא באתרים אחרים ולכו תדעו אולי תופתעו לגלות פתאום חנות בגדים  שהיא בדיוק הטעם שלכם כאילו המנהל של החנות קורא את המחשבות שלכם ויוצר את הקולקציות השונות שלו כמו שאתם הייתם עושים וכך תוכלו להיחסף לעוד סגנונות וחנויות ולעיתים אפילו במחירים טובים יותר מהמחירים של הרשתות הגדולות ותאמינו לי שכשאתם תלכו עם הג'ינס המתאים לכם שיושב עליכם בצורה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר ומישהו ישאל אתכם "מאיפה רכשתם את הג'ינס?" אתם תהיו יותר משמחים לענות לו על התשובה ואפילו לשתף אותו בחנויות בגדים החדשות שהיכרתם.

לסיכום:

ישנם חנויות בגדים רבות וסגנונות רבים של ג'ינסים, מכנסיים, חולצות מכופתרות ועוד בגדים כאלה ואחרים שכל מה שנשאר לכם זה פשוט לשוטט בגוגל ולחפש את מה שהכי מתאים לכם, כי כמו שאמרנו אין יותר כיף מלמצוא את הבגד שהכי מתאים לך מבחינת נוחות, נראות ומחיר טוב.