משלוח חינם להזמנות החל מ 299 ₪

ביגוד

לביגוד מאז ומתמיד הייתה השפעה שהולכת וגוברת על תדמית האדם, ביגוד במשך שהשנים שימש סמן של המעמד החברתי שלפיו היה ניתן לקבוע את המצב הכלכלי והחברתי של האדם לפי סגנון הלבוש שלו, בין אם זה לפי סוג בד מסויים, לפי צבעים מיוחדים ומבליטי וכיום זה יותר בא לידי ביטוי יותר על פי בגדי מותגים. 

המחשבה הראשונה שעולה על בנאדם היא לפי הלבוש שלו, בעזרת סגנון הלבוש של האדם ניתן לדעת דברים רבים עליו ועל סגנון החיים שלו, למשל נשים מוסלמיות לבושות בצורה שונה מנשים נוצריות או נשים יהודיות דתיות לכל אחד יש את הלבוש הייחודי לו.

בנוסף להשפעת פריט הלבוש כמאפיין המבדיל בין הדתות השונות, תפקידו גם להגדיר מעמד ומוצא בתוך הקהילה הדתית עצמה. ביהדות, למשל, אפשר לזהות הבדלים אלה בהשוואת המגזר החרדי לחילוני על ידי צפייה בנתוניהם החיצוניים בלבד.

ישנם סגנונות לבוש רבים, למשל לבוש סגנון ספורט אלגנט, לבוש ספורט אלגנטי הוא בין סגנונות הלבוש האהובים עליי, הוא משלב קלאס איכות ונוחות בו זמנית עם בחירת פרטי הלבוש המתאימים ניתן למצוא מגוון רחב של פרטי ספורט אלגנט כמו מכנסי ספורט אלגנט, חגורות עור איכותיות ועוד באתר האינטרנט של "אופנת קינג" https://www.kingfashiondy.com/

ניתן להתייעץ עם בעלי האתר והחנות על ידי הודעה במייל או במספר הטלפון המצויין באתר האינטרנט.