משלוח חינם להזמנות החל מ 299 ₪

בגדי גברים

כאשר חושבים על אופנה ועל בגדים הדבר הראשון שקופץ לנו בראש זה "נשים" ואנחנו אפילו נדמיין תמונה של איזה אישה בראש לובשת שמלה אופנתית, אך זה לא אמור להיות ככה, לפחות לא כיום, המילה אופנה והמילה בגדים לא בהכרח מכוונים לנשים ולא דווקא התמונה הזאת אמורה לקפוץ לנו בראש ויותר מזה, כיום מובילי האופנה בעולם כיום הם דווקא מהמין הגברי ולא מהמין הנשי, ואופנה לגברים זה לא דבר שונה או יוצא דופן, גם גברים אוהבים להתגנדר לא פחות מנשים ולא פחות חשוב להם מה הם לובשים או איך הם נראים. רואים את זה אפילו בטיפוח של גבר אצל הספר, כיום יש גברים שמסתפרים פעם בשבוע ואפילו יותר, אפילו תכשיטים נהיו באופנה אצל גברים בין אם זה טבעות, צמידים, שרשראות ואפילו עגילים.
בגדי הגברים נהיו עולם ומלואו ישנם כל כך הרבה סוגים שונים של ביגוד גברים ואת רובו ניתן למצוא גם באתר שלנו באופנת קינג, ניתן לראות זאת גם בסוגי ג'ינסים לגבר אין רק סגנון אחד יש סגנונות רבים כמו ג'ינס סקיני, ג'ינס סופר סקיני, ג'ינס משוחרר יותר ובגזרות שונות, אפילו ניתן לראות שגברים מקפלים את סוף הג'ינס שלהם כלפי מעלה דבר שמוסיף שיק וסטייל ללבוש. 
ניתן לראות זאת גם בסוגי החולצות המכופתרות או הרגילות של בגדי הגבים, יש חולצות טי שירט רגילות, טוניקות, חולצות צמודות יותר וצמודות פחות וגם במכופתרות יש גיזרה שהיא יותר צמודה לגוף ויש גזרה רפויה יותר.
כיום, לעיתים ניתן למצוא בארון בגדים אצל גברים יותר פרטי לבוש מאשר בארון גברים אצל נשים וזה בא לידי ביטוי גם בנעליים לפעמים.
אפשר לראות את המושג "זה לנשים" רק דועך ודועך עם הזמן ואת המילה "unisex" יותר ויותר  ישנם פרטי לבוש שהם גם לגברים וגם לנשים, ניתן לראות היום נשים שהולכות עם חולצות של גברים במידות של גברים וזה לא בגלל שהיא לקחה לחבר שלה את החולצה או סתם היה לה קר אז אחד החברים הביא לה חולצה אלא היא הלכה לחנות לבגדי גברים וקנתה את הפריט מכוונה ללהכניס אותו לחלק מהארון הבגדים שלה וזה בעצם הסטייל של הלבוש הזה.
לסיכום, כיום כאשר אומרים את המילה בגדים או את המילה אופנה התמונה שאמורה לקפוץ לנו בראש והחשיבה הראשונית שלנו לא בהכרח אמורה להיות של המין הנשי אלא דווקא אנחנו אמורים לחשוב על בגדי הגברים או על הסטייל שלנו בתור גברים ובתור איזה אופנה קולקציה או פריט לבוש חדש עלול לעניין אותנו.