משלוח חינם להזמנות החל מ 299 ₪

אופנת גברים- חנויות בגדים

קצת על אופנת גברים:
גברים בשנות הארבעים קשרו קשרים לביטוי האינדיבידואליות שלהם, דבר שלא היה אפשרי במשך שנים רבות. עניבות קצרות בדוגמאות צבעוניות היו באופנה, וגברים ענדו עניבות קצרות רחבות עם דוגמאות צבעוניות וסיכות עניבה דקורטיביות כדי להעביר את סגנונן. הצבע חזר ועניבות משי צבועות ביד היו הלהיט. מעילים עם חזה כפול חזרו, כמו גם מכנסיים רחבים.
המכנסיים החדשים הנמוכים האלה הם מאוניברסיטת אוקספורד. סגנון הספורט הקולגיאלי היה מגמה בה המכנס הפך לרחב יותר ממעילי המותניים של אז. קפלים וחפתים קדמיים החלו לצוץ מתוך המכנסיים, הגדילו את המסה ויצרו צללית חזקה ומחמירה יותר. פירוש הדבר גם שגברים החלו לחבוש חגורות ומתלים.
אופנות גברים פופולריות אחרות כללו מכנסי קפלים מרושל, מעילי בומבר, חולצות פולו משובצות מראש וסוודרים עם צווארון גולף. חליפת צבע ניטרלית בשילוב עניבה דקה ועניבה סרוגה הייתה סדר היום. כשגברים לא היו בעבודה, הם זיווגו הדפסים גרפיים עם כפתורים ומכנסיים כדי להתאים לכל אנסמבל תואם.
מצד שני, קל יותר להגיע לחליפת מעצבים שגורמת לך להרגיש טוב עם המראה שלך מאשר להושיט יד לארנק ולשלם עליו. אם אתה יודע איפה לחפש, אתה יכול לשים תקציב.
אם בראש סדר העדיפויות יש איכות, אתיקה ואריכות ימים, שקול להשקיע כסף במעיל עיזים אמיתי ולא במעיל דמוי עור טבעוני זול. עם טיפול הולם, עור יכול ממש להחזיק כל החיים. אם התקציב מוגבל, אתה תמיד יכול לנסות לבדוק סגנון כדי לראות אם זה מתאים היטב, או שאתה יכול לנסות מעיל עור מלאכותי כדי לראות אם המים לא ממיסים את כובע הקרח.
תחיית הצמר סימפטומטית למגמה רחבה יותר בבגדים בהשראת גברים. הערימות העבותות של פליס רטרו היו פופולריות כבגדים חיצוניים עצמאיים כבר כמה עונות, והמעצבים משלבים יות, הימנע מכבשים מלאות ושלב בדים עם טקסטורות ובדים אחרים כדי להעניק למראה שלך מימד מישוש במזג אוויר קר.
זהו אחד הטרנדים הגדולים ביותר לבגדי גברים בקיץ, אך טריקי.
למרות הסיכונים, הלבן הוא אחד המהלכים הטובים ביותר לגברים שאתה יכול לעשות. זו גם דרך בטוחה לשמור על קור רוח בחום.
זה לא סוד שגברים רבים רוצים להתלבש טוב יותר. במשך עשרות שנים מגזינים כמו Esquire ו- GQ מגישים בגדי גברים מהשמות הגדולים ביותר על גבי המסך המוזהב והגרידיירון, טלטלו את החבושים האחרונים של מעצבי העל והראו כמה קל להיראות כמו אידריס אלבה או ריאן גוסלינג (בהנחה שיש לך כמה אלפי דולרים עבור חולצה אחת). יש הרבה קמעונאים, באינטרנט וגם באופן אישי, המציעים מבצעים יפים כדי לגבות אותם. מותגי גברים סומכים על כך שלא תצטרכו לבזבז זמן או כסף. אבל יש יותר בתעלומה של איך גברים מתלבשים.
 לעומת מותגי העל בעלי המחירים המופרזים בשביל חולצה אחת, מכנס ספורט אלגנט או מכנסי עבודה, כיום ישנם הרבה חנויות בגדים שהן לא בהכרח מהמותגים הגדולים שמספקות את מה שהלקוח צריך ורוצה במחירים טובים. ניתן למצוא אצלנו את רוב סגנונות הבגדים, בין אם זה בגדים ליומיום, לעבודה או לאירועים , החל ממכנס עבודה למכנס ספורט אלגנט, ג'ינס או מכנס ברמודה
אתם מוזמנים לעבור באתר שלנו ולהנות ממגוון רחב של בגדים במחירים טובים! אופנת קינג- אופנה לגברים